| SVD a întrebat:

Mi-am luat un tel lg kp502, si nu stiu cum sa descarc muzica de pe calculator.Ma puteti ajuta? Explicati-mi pas cu pas. Apropo, am instalat si un cd.La ce e bun? fundita...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pc-source.info/raspunsuri

| IonutDumitru a răspuns:

Buna! Si eu am Lg kp 502 cookie.
Daca ai instalat CD LG SUITE II e bine
Sa iti explic
Dupa ce ai conectat cablul USB la unitatea calculatorului si telefonul la randul sau la USB pe ecranul telefonului trebuie sa iti apara ceva de genu " Pc Internet, Stocare in masa, Pc suite, Sicronizati muzica" trebuie sa atingi stocare in masa si va functiona! Sper ca ti-am fost de ajutorhappy