| D3nnYssS a întrebat:

Mi-am reinstalat windows-ul recent, si mi-am instalat fifa 12. Nu mai pot sa intru in fifa config de unde pot seta grafica, sa o setez mai mare. Pe windows-ul vechi puteam sa intru. Acum imi apare cv de genu "The application failed to initialize properly (oxcooooo135). Ma gandesc ca poate am pierdut un program odata cu windows-ul care trebuie la jocuri... Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| BlackRose95 a răspuns:

Probabil nu ai instalat driverul de la placa video. Daca nu il ai pe CD il poti gasi pe Google sau pe http://www.driverupdate.net/. Fa o scanare a computerului, vezi ce-ti lipseste si instalezi de acolo. Bft:*