| anonim_4396 a întrebat:

De cand am reinstalat windowsul, nu mai merge sa joc niciun joc downloadat in calculator.Nu merge nici un metin si nici IMVU.Ma puteti ajuta? Ma gandesc ca poate nu am vreun program instalat sau ca am un program ce nu imi permite sa le deschid.Cand dau pe ele imi zice:The application failed to initialize properly (0xc0000134).Dau funda cui ma ajuta!

1 răspuns:
| ClauCS99 a răspuns:

Sterge TOT TOT TOT TOT sa nu mai ramana aproape nimic jocuri aplicati stergele (alea de sistem totusi nu le sterge)si sterge windowsul apoi reinstaleazal si apoi ia-ti jocurile inapoi, sau mai exista varianta ca ti s-a ars vreo placuta de ram dar nu prea cred.