| SVD a întrebat:

Mi-am stors cosurile si intr-o ora trebuie sa merg in oras, cu ce pot sa dau ca sa calmez iritatia ( pe langa fond de ten, pudra, corector )? Fundaa

5 răspunsuri:
| Deenniissa a răspuns:

Incearca sa te speli pe fata cu apa rece, dupa care te-ai putea da cu o crema pentru fata (Dove, Norvegia sau altceva) iar dupa ce iti intra in piele ti-ai putea aplica un strat usor de fond de ten/ pudra pentru a arata mai bine ( ai grija sa fie nuanta pielii tale).

| Marrry a răspuns:

Incearca cu apa rece si sapun.

| Andreea_Onici_1998 a răspuns:

Cu mierewinking

| Diano4ka1 a răspuns:

Cu tanalinai

| elenita3 a răspuns:

Dupa ce te speli cu apa cu cu sapun(de preferat dove) te dai cu putina crema (de preferat cu vitamina E sau crema de galbenele) lasi cateva minute (5-7)pana incep sa dispara...si mierea este foarte buna dar trebuie sa o lasi mai mult(10-15 min). Sper ca te-am ajutat. funda?