| GigglesToDay a întrebat:

Buna TPU mi-e frica cand o sa o fac (sex) prima data de par straight face de exemplu ma fund cum sa ill tai si aici intre craci deci scuze pentru intrebare. dar chiar nu stiu nu cont. anii eu in fata(asa cum pot) ma rad cu bigu trebuie ceva aparat am auzit ca doare
cv pareri
funda

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Nu se va încurca nimeni de părul tău. Nu pădurea va fi căutată ci, undeva mai jos, fîntîna la care să se adape, să-şi ostoiască setea ...de dragoste.