| Constantin_Diana_1998 a întrebat:

Buna TPU.Mi s-a furat contul pe stardoll de o turcoaica...Ce sa fac? FUNDA cel mai bun raspuns happyplz help

4 răspunsuri:
| ServicePC a răspuns:

Dai recuperare parola pe adresa de email cu care te-ai inregistrat, dupa care primesti o parola temporara si o schimbi pe cea veche.

| Constantin_Diana_1998 explică (pentru ServicePC):

Pai atunci am pus o adresa de mail invalida pe care nu o mai stiu...

| anamarialupu a răspuns (pentru Constantin_Diana_1998):

Pai...pui numele cu care te-ai inregistrat

| Turiac_Delia_1998 a răspuns:

Pai daca ai avut acolo pus emailu poti sa tio recuperezi usor.Iti pui acolo jos unde scrie ca tiai uitat parola si scrii adresa de email si numele de utizator si mai departe vezi big grin