| pikaღ a întrebat:

mi s-a intamplat ceva ciudat, chestia e ca mi-am luat cartela frog si am intrat pe net dar dupa ce am navigat cateva minute am iesit de pe net si am incercat sa sun pe cineva mi-a spus sa imi reincarc cartela si aveam 2945 min, m-am enervat foarte tare, dar nu stiu ce mi-a venit sa ii scot cartela si sa il repornesc si cand l-am repornit totul era ca inainte aveam acelesi minute netu mergea de parca nu mi s-a intamplat nimic. funda celei mai bune explicatii

3 răspunsuri:
| mamasiita a răspuns:

Buna! stiu si eu am avut cartele frog si tot asa mi s a intamplat.nu stiu cred ca sunt proaste cartelele astea.mai bine iti iei alta. funda?

| mumusikadebrailita a răspuns:

Nu te speria asa mi s-a intamplat sh mie! mie mi s-a intamplat mai grav dar a revenit la normal! Sper ca te-am ajutat big hug

| pikaღ explică (pentru mumusikadebrailita):

Insa eu am tot continuat sa intru pe net dar de fiecare data incepe sa nu mai mearga si repornesc telefonul, as vrea sa mearga fara sa repornesc telu iar si iar ca il stric.