| Vlad1928 a întrebat:

Mie imi place de o fata. Sunt in clasa a7a ea e in a 5a. Pana azi, de fiecare data cand ne intalneam zambeam amandoi, ne salutam daca eram mai aproape. Ea mereu avea zambetul ala super cand ma vedea. Astazi, am avut ocazia sa vorbesc cu ea cam o ora la scoala. Stateam si vorbeam, despre orice. A vazut o poza cu mine de cand eram mai mic si a spus: "Esti dragut." nu stiu daca voia sa spuna doar de poza sau ca ma place. A plecat in afara scolii ca avea ora, dar s-a intors sa mai vorbim in 3 minute. Acelasi zambet. Mie imi place de ea. E draguta, frumoasa, inteligenta. Nu stiu ea daca ma place. Voi ce credeti? La inceputul anului eu nu o salutam, dar ea mereu ma saluta si zambea. Un coleg de-al ei ne-a vazut ca stam impreuna si a spus in ras:" il iubesti, nu?". Ea doar a zambit, s-a uitat in jos si a continuat discutia. Ce sa cred? Ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| Dianaenake92 a răspuns:

Da.eu cred ca te iubeste. daca nu te-ar place ea ar fi raspuns baiatului care a intrebat-o daca te iubeste ca nu te place ci doar ti-a spus ceva..ar nega

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fara doar si poate fata te place si probabil ca va accepta fara sa stea pe ganduri o propunere de a deveni buni prieteni sau de ce nu chiar un cuplu. Depinde doar de tine ce raspuns vei primi de la ea, care probabil va fi de acceptare insa va fi si in functie de modul in care te vei comporta in relatia cu ea. Succes!

| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Salut, din cate si ce ai spus aici, eu dau o sansa de 100% sa te placa, esti norocos daca chiar este asa cum o descrii, uite un sfat;
Data viitoare cand o vezi zambind, spune-i ca are un zambet superb / dragut / simpatic sau in orice fel vrei tuwinking
Succes!