| mocasini a întrebat:

Mie imi place de un baiat cu un an mai mare ca mine i-am spus asta cu ajutorul unui coleg de-al lui, care e prieten cu mine.Eu sunt mai plinuta si nu prea cred ca am sanse sa fim impreuna.Iar el a spus ca e ok daca am o simpatie pentru el dar lui deocamdata nu ii place de nimeni...Ma vede la scoala si imi zambeste iar eu rosesc cand il vad...Ce parere aveti?big grinbig grin

2 răspunsuri:
| criss94 a răspuns:

Ca esti plinuta nu e o problema... Trebuie sa fii SIGURA pe tine insuti si atunci totul va fi ok! poate de curind va avea aceleasi sentimente fata de tine(sau le are in prezent, doar ca se rusineaza sa recunoasca). intreaba-l mai multe pe prietenul tau (colegul lui), poate ii spune ceva despre tine sau intreaba... Succeshappy

| mocasini explică (pentru criss94):

Multumesc pentru incurajare criss94... sper asa sa fie...:*