| Anonim13rautatea12DIE44 a întrebat:

miine este ziua prietenei mele cele mai bune si as vrea sa-i fac o surpriza...cam ce cinteec ii putem cinta in afar de multi ani traiasca..sau ce surpriza ii putem face

Răspuns Câştigător
| KittyKate14 a răspuns:

Poti face un slideshow cu muzica pe fundal in windows movie maker in care sa pui poze cu voi si la sfarsit sa scrii cateva mesaje..cred ca ar fi ceva dragut. happy

| Anonim13rautatea12DIE44 explică (pentru KittyKate14):

Mersi mult am facut deja..insa vreau si o surpriza sa-i facem cu prietenii ceva gen sa ne ascundem sau....stiti voi

| KittyKate14 a răspuns (pentru Anonim13rautatea12DIE44):

Da...ii puteti organiza o petrecere surpriza.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ii cantati la multi ani, luati un tortulet

| Marin_Loredana_1985 a răspuns:

O melodie care ii place ei foarte mult la momentul de fata