| Kaliiii a întrebat:

Buna TPU ne vedem din nou... azi am o intrebare pentru voi toti. Poate ma puteti ajuta cu ceva (sper)
Am mai avut o problema in genul acesta acum cateva luni se pare ca a fost adevarata banuiala mea... acum saptamana trecuta el s-a despartil de ea si sa intors la mine, nu stiu ce sa fac inima imi spune sa ii zic da si sa ii mai acord o sansa dar pe de o alata parte nu as mai face-o pentru ca m-a ranit foarte tare si inca mai regret ca a trebuit sa plec in Franta pentru 3 luni si sa il las pe el aici pentru a uita de mine si a se imprieteni cu cea mai buna prietena a mea care acum imi ieste dusman si daca ar sti ca ne impacam ar face tot posibilul sa ne desparta, eu vreau sa ii zic da, deoarece il stiu de mic si zilele care au trecut fara el plangeam intruna si as vrea sa fiu si eu din nou fericita si inca mai simt ceva pentru el. voi ce spuneti sa ii acord inca o sansa? DA sau NU? {fundita}

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca i-ai dat o sansa si v-ati despartit din cauza ta atunci merita sa ii mai dai o 2º sansa.

| Cristinica2011 a răspuns:

Pai zi da, dar fi atenta la prietena ta ca si mie mi s-a intamplat ceva de genu fii foarte atenta la prietena ta mai bine sa tineti secret daca se poate bine inteles dar zic ca prietena ta s-ar putea sa faca tot posibilul sa te desparta de el pe mine m-a injunghiat pe la spate prietena mea eu cand plangeam ca s-a despartit de mine ea ii facea avansuri si tot o data mie imi zicea ca o sa se intoarca la mine intelegi ce vreau sa zic, zi da dar daca puteti tine-ti relatia secreta si atentie la prietena.

| ocsy a răspuns:

Iarta-ma ca iti spun asta dar : Esti nebuna in pana mea?, mai fata chiar daca trecem peste celebrele lozinci gen "ciorba reincalzita nu are acelasi gust", pune in balanta ce a fost, de ce a fost, si nu uita ca daca nu mai da doi bani pe prietena ta nu inseamna ca nu mai exista alte 10 de tipe pe care ar putea sa le gaseasca suficient de interesante incat sa te lase iarasi. Esti dispusa sa treci prin acelasi chinuri din nou? Pentru ca nu stii daca va dura o zi, sau o luna, sau un an...dar stii ca s-a intamplat si se poate intampla iarasi...

| elena_4934 a răspuns:

Da si daca prietena ta se baga intre voi bagate si u in parul` ei laughing