| ZeldaSay a întrebat:

Cum as putea sa-l recuceresc pe baiatul pierdut?

Detalii: Eu l-am parasit si l-am ranit.

Insa de 5-6 luni regret si acum nu-mi acorda nici o sansa

dar; ma invita in oras se saruta cu mine dar ma simt prost fiindca stiu ca are prietena sad. Ajutor

1 răspuns:
| Alexia_5865 a răspuns:

Salut! happy eu cred ca exista 2 cazuri:ori el doreste doar sa se razbune pe tine. Vrea sa te faca sa suferi cum l-ai facut si tu sa sufere doar se joaca cu tine(in acest caz te sfatui sa il eviti si sa fii mai distanta.Nu te lasa sa te sarute cind tu stii ca el are prietena) ori el regreta tot ceea ce s-a intamplat si vrea sa se intilneasca cu tine din nou.(in acest caz eu te sfatui sa mai astepti putin pina ce el o sa paraseasca pe prietena lui.) daca vreai sal recuceresti te sfatui inainte sa te gindesti bine sa vezi daca el nu se joaca cu tine.
ciao te-am pupat love struck