| ZeldaSay a întrebat:

Cum as putea sa-l recuceresc pe baiatul pierdut?
Detalii: Eu l-am parasit si l-am ranit.
Insa de 5-6 luni regret si acum nu-mi acorda nici o sansa
dar; ma invita in oras se saruta cu mine dar ma simt prost fiindca stiu ca are prietena sad. Ajutorcrying Funda.

Răspuns Câştigător
| cristi11cristian a răspuns:

Deci tu la-i parasit si la-i si ranit in cele din urma! hmmmm, pai nu stiu la cam ce te astepta-i din partea lui?! e destul de complicat fiindca acum va trebui sa mearga cam pe 2 fronturi, dar nu va sti ce sa aleaga, daca sa-r desparti de actuala care o are acum, nu va sti concret care-ti sunt sentmenetele fata de el, aseadar cam greu va mai avea incredere in tine! daca esti sigura ca el inca simte ceva fata de tine si ma refer la sentimente si nu atractie sexuala, atunci ar trebui sa pui piciorul in prag si sa il intrebi cam ce si ar dori sa faca, in ceea ce va priveste! chestia e ca dupa cum spui tu nu ti da nici o sansa-dar din cate vad eu iti da, fiindca cineva ce nu ar mai vrea absoult nimic de la tine (in special daca cu cele intamplate)nu te ar invita in oras, si mai ales te mai si saruta, deci inca tine la tine, dar tu trebuie sa ti dai seama in ce modalitate tine la tine, ca prietena, ca amanta, sau ca relatie! si fii sigura ca nu e vb de razbunare, intai si intai adul cu picioarele pe pamant iar apoi (daca il cunosti fff bine) intra in pielea lui anticipeaza-i gesturile, miscarile, caracterul sau si toate acestea doar atunci cand e in preajma ta! fa te mai cocheta si profita de ceea ce stii despre el ca persoana. si cu cat te va vedea mai mult inconjurata(amici, prieteni, intr-o gasca ceva stiu eu, filtrezi cu el, atunci cand in special e si el pe acolo) de alti baieti cu atat mai mult te va vrea inapoi! dar asta depinde si de tine, cum il faci sa fie in limba dupe tine, punele cap la cap,, si vei reusi! succes!

3 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Stai adica are prietena si pe tine te scoate in oras si te mai si saruta? waw at inseamna ca pe ea nu o iubeste cu tot pe tine te ubeste intreaba-l adica ar vrea sa mai stea cu tine

| papusica_9611 a răspuns:

Daca ai reusit sa-l recuperezi...si e din nou in mainile tale... te iubeste, arata-i ca vrei mai mult.

| AllySmiley a răspuns:

Ati vorbit deschis despre asta? daca nu, ar fi cazul pentru ca nu e bine sa stii ca el are si prietena si tu sa fii ''amanta'' ca sa zic asa. vorbeste cu el deschis... poate asa se rezolva ceva. dar daca totusi ti-e rusine sa ii spui in fata vorbiti prin mesaje(scuze era o gluma)