| Alinka_4171 a întrebat:

Aseara am vorbit cu prietenul meu si am vrut sa ne impacam la care mi-a zis ca nu vrea sa ne faca la ambii dureros si ca asa e mai bine,, ce sa spun am plins mult de tot.am facut tot posibilul sa ma impac dar in zadar. ce sa fac cum sa traiesc mai departe, caci deacum stiu ca nici o sansa nu mai ieste ca sa ne impacam. sad help me.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi nu te pune în pat cu o tonă de şerveţele, asta ar fi un pas. Uită-te la o comedie, ieşi afară cu prieteni. Încearcă să te distragi de la gândurile tale. Baftă!

1 răspuns:
| blonda496 a răspuns:

Inger_sedatrlk
id meu.chiar vreau sa vorbim. te pup:*