| Francesca17 a întrebat:

TPU!
Nimeni nu-i perfect, nu? Care este defectul vostru?
Dau Fundita kiss!

Răspuns Câştigător
| IasmyAndra a răspuns:

Eu sunt sensibila, vreau mereu sa am ultimul cuvant si pun la suflet totul:X

9 răspunsuri:
| Francesca17 explică:

Nu ai pentru ce :*

| kittykat a răspuns:

Pai sunt prea indiferenta si egoista big grinbig grin.

| LoveAgain a răspuns:

Defectul meu este ca pun totul la suflet x( si ca sunt cam libertina asa si indiferentabatting eyelashes

| Unbearable a răspuns:

Imi gasesc foarte greu prieteni. Pana la urma, toti iti sunt dusmani, iar acei,, prieteni'' sunt doar pentru plictiseala. Pana acum, n-am niciunul in realitate, dar un lucru stiu sigur. EU imi sunt prietena cea mai buna. happy

| PrettyLitlleLiar a răspuns:

Daca cineva imi spune sa fac ceva iar eu sunt ocupata cu altceva spun "imediat" dar imdeiat se transforma in niciodata laughing cam asa stau treburilelaughing so oricat ma.s stradui sa nu uit tot intervine ceva mai importantrolling on the floor al tau care este?big grin

| Timee೩ a răspuns:

Nu sunt o fată de cuvânt happy.Al tău care e?

| OanaAndreea16 a răspuns:

Defect - Pun totu` la suflet mult prea repede.

| IasmyAndra a răspuns:

Iti multumesc mult pentu fundita!:X

| Deeeenisaaaaa a răspuns:

Defect - incapatanata, pun totul la suflet.