| Sonofawitch a întrebat:

noul meu va avea urmatoarele caracteristici:procesor amd a6 3650
sapphire radeon hd 6790 1gb
memorie 4 gb ddr3
placa de baza asus F1A55, Socket FM1. Vor merge jocurile calumea? Funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri gen Fifa 98, 99.00, 01,02 vor zbarnai pe el, mai o sa poti juca Zuma DeLuxe, pool pe YM, si NFS Porsche, NFS2, solitaire, Lotus Race (asta e un joc in MS-DOS, asemanator cu Mario dar e cu masini) sa nu uitam Mario 4 ever si multe altele, deci nu o sa te plictisesti deloc happy