| Elenina356 a întrebat:

Nu am prieteni la noua scoala, iar in pauze ma plictisesc ingrozitor. Ce pot face in pauza, de una singura?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Sa stai pe telefon, sa te uiti pe geam, mergi pana la baie, magazin, iti iei si mananci ceva, te pregatesti pentru urmatoarea ora, iti mai faci o tema pentru urmatoarea zi, inveti pentru urmatoarele ore si poate pe viitor mai incerci sa-ti faci prieteni.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce nu incerci sa te apropi de colegii tai sau sa-ti faci prieteni la alte clase?
Incearca sa te implici in activitati in care ar fi implicati si copii din clasa sau scoala ta si apropie-te in acel context de ei.

| Deaad a răspuns:

Sa stai singura.

| UzOm a răspuns:

Sudoku.