| Abbie a întrebat:

Nu intentionez sa va retin mult, am o problema care ma face sa ma simt confuza de multe ori. Toate prietenele mele se simt atrase de diferiti baieti, insa eu nu am problema asta, sunt total neutra la subiectele despre baieti si ma ingrijorez uneori, pentru ca nu simt o admiratie aparte fata de nici-un baiat... Stiu ca am doar 16 ani, dar vreau sa stiu si parerea voastra.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

NU este timpul trecut, nu a apărut Făt Frumos încă.Sau poate ai atracţii de alt gen.Vezi ce orientare ai!

| EAlice a răspuns:

Hmm... Poate ca nu ai intalnit, baiatul care chiar sa te faca sa il placi. Desi. mi se pare un pic "deplasat", faptul ca nu simti nimic pentru nici un baiat. Nu neaparat sa fi intr-o relatie sau ceva de genul, dar macar. nu stiu. un actor sau un cantaret, ceva. nu te atrage? Daca chiar crezi ca nuci un baiat nu te-ar putea atrage, te-ai putea gandi la o fata (si nu te iau in deradere sau ceva ) dar pur si simplu... sfatul meu e ca ar trebui sa imi cautibatting eyelashes)

| Abbie explică (pentru EAlice):

Nu ma atrag nici fetele, si nu, nu consider ca actorii merita timpul meu daca oricum nu ii voi intalni niciodata, dar din nou, poate gandesc eu prea mult.