| VenusZ a întrebat:

Nu mai pot aprecia postări pe Instagram.Am primit mesajul asta la toate postările pe care am vrut sa le apreciez:"Acțiune blocată. Aceasta acțiune a fost blocată.Te rugam sa încerci mai tarziu.Restrictionam anumite acțiuni si anumit conținut pentru a ne proteja comunitatea. Spune ne dacă am făcut o greșeala."Si nu cred ca mi am luat vreun report pentru ca nu am postări pe Insta.Ce sa fac? Mersi anticipat.(Funda)

Răspuns Câştigător
| Viorelia21 a răspuns:

Ai incercat sa inchizi si sa redeschizi telefonul? Gen, sa inchizi de tot telefonul si apoi il deschizi