| Nush7283 a întrebat:

Bună TPU! Nu știu ce sa aleg dintre excursia cu clasa sau o tableta, ce ar trebui sa aleg?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Excursia cu clasa. Socializezi altfel decat de pe o tableta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce crezi că te-ar face mai fericit/ă

| Together a răspuns:

O tableta. Te poti bucura de ea mult mai mult timp, iar cu clasa poti socializa oricand (si oricum o sa dispara dupa o vreme).

| Jessica1235 a răspuns:

Eu aș alege excursia cu clasa, îți vor rămâne amintiri plus că după ce termini școală nu prea o să mai ai timp de excursii, depinde de ce loc de munca o sa ai

| varcopisicul a răspuns:

Ce crezi că merită banii : ))) sincer

| Amethyst01 a răspuns:

Excursia cu clasa, ai timp dupa sa strangi bani si de o tableta

| ciuperca008 a răspuns:

Depinde de tableta. Daca e ceva coaja, mergi cu clasa. Daca e Ipad, alege tableta.