| Becanee a întrebat:

Nu stiu de ce, de la un timp nu mi se mai incarca asa de repede ca inainte browserul.Am Google Chrome.Pana acum cand ma puneam sa ma uit la un serial se incarca imediat, insa acum stau foarte mult timp.Si cand vreau sa intru pe facebook, tot asa.Pana acum imi mergea foarte bine.De dimineata cand l-am pornit am intrat pe youtube si nu mi se mai incarcau melodiile. Dupa am plecat la scoala iar cand am venit si mai rau.S-a incarcat atat de greu vreo 40-50 de minute iar dupa putin timp iar a inceput sa mearga bine.Dar acum incepe sa nu se mai incarce si nu stiu ce se intampla cu el.Fiindca nu am facut nici-o schimbare.Ma poate ajuta cineva va rog?
Poate stiti ce as putea sa fac ca sa nu mi se mai incarce atat de greu.
Sau poate o fi din cauza conexiunii? Am RDS.
FUNDA.

2 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Problema s-ar putea sa fie de la conexiunea de Internet. Daca incerci cu alt browser si tot iti merge greu, de la aia e.
Sau poate ai luat tu vreun virus, ceva.
Apoi, daca e doar la Chrome, s-ar putea sa iti faca flash playerul probleme. Incearca sa reinstalezi Chrome.

| Nelutzu2000 a răspuns:

Asa am patit si eu dar pc-ul meu e foarte virusat si filmele mi se opresc din 2 in 2 min probabil ai si tu virusi...incearca sa-ti scanezi pc-ul si vezi si tu