| DanutzAndrei26 a întrebat:

Zilele trecute am cumparat un telefon Smartphone V5Q.Am ajuns acasa,m-am conectat la internet, imi mergea totul bine. Am fost plecat cateva ore si intre timp mi se inchisese telefonul ca nu mai avea baterie. L-am bagat la incarcat si dupa l-am aprins sa intru pe Facebook. Cand era sa intru, imi spunea nu imi incarca datele si sa verific starea conexiunii. Eram conectat la wi-fi si aveam semnal foarte bun. Cu toate astea, nu imi merge. Idei?

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai dai un restart. Daca nu dai o resetare generala.

| Maria230 a răspuns:

Du-te la cel ce ti-a dat telefonul. Nu stiu din ce cauza ar fi dar poti sa mergi la un specialist in repararea telefoanelor.