| SVD a întrebat:

Nu stiu la ce sa dau, stiintele naturii intensiv engleza sau filologie bilingv intesiv engleza.Nu prea le am cu fizica si nu-mi place istoria..la stiintele naturii cunosc mai multi, la filologie aproape pe nimeni si am auzit ca sansele mele sunt limitate.Ce poti face mai departe cu fiecare? Voi la ce ziceti sa dau?:d

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FreePanda a răspuns:

Aici depinde ce te atrage pe tine, nu iti alege liceul in functie de cum cunosti persoane, nu persoanele alea or sa invete in locul tau sau or sa stea la profilul ales. Vezi ce materii te atrag si alegeti profilul in functie de asta.