| misterioasahug a întrebat:

o colega de-a mea s-a operat de apendice marti si vineri vreau sa ma duc sa o vad. ce as putea sa-i iau? ce are voie sa manance? sfaturi! multumesc :*:*

3 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Buna.Dui un ursulet si multe fructe.

| BloomyxD a răspuns:

Eu m-am operat acum 3 ani si nu am avut voie 2 zile nimic, apoi am avut voie iaurt, grisine si banane. deci cumpara-i fructe, iaurt, si ceva de "rontaiala"

| MadaPhuu a răspuns:

Pai sie eu am avut o prietena care s-a operat de apendicita si i-am dus un ursulet mic, oscrisoare pe care scria: "Inasanatosire gravnica" si un iaurta Activia cu cereala integrale