| Jigokunokishi a întrebat:

Marti am fost operat de varicocel. Miercuri am primit un calmant in vena si ceva petru febra tot in vena. Azi am venit acasa de la spital ( vineri), am voie sa fumez? Are ceva daca fumez? Nu l-am intrebat pe doctor doar de baut tongue.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu are nimic varicocelul cu fumatul.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai? cine e doctorul si cine e varicocelul? fiindca ai zis ca ai fost operat de varicocel.el e doctorul? eu am fost operat de sorin.Nu ai voie sa fumezi.niciodata.fumatul dauneaza grav sanatatii, si poate ucide.la plamani, le dai aer curat, sanatos, iti aerisesti trupul, nu-i dai fum.ca nu esti nici carnat, nici jambon, nici peste, cred.

| Joker11 a răspuns:

Te sinucizi treptat daca fumezi. Treaba ta.