| anonim_4396 a întrebat:

O fata are pe Facebook niste poze cu mine si eu vreau sa le stearga.De un an o rog dar nu vreasad daca o denunta mai multi utilizatori, se poate sa ii stearga contul sau macar pozele? daca dadeam ca spam poza sau ceva. se poate? de exemplu 10 20 utilizatori? Va rog multstraight face FUNDA

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca a postat o poza pe care ai facut-o publica si nu e catalogata ca indecenta sau defaimatoare, nu poate fi obligata sa stearga.Si nimeni nu-i poate sterge sau face invizibile postarile.

1 răspuns:
| BubblessKid a răspuns:

Poti sa o rogi sa le dea pe only me, pentru ca poate vrea asa si nu trebuie sa le stearga!