| Rebeca269 a întrebat:

O intrebare pentru baieti in general.Va`ti uitat vreodata in ochii foatei? Ce inseaman cand un baiat se uita in ochii fostei iubite?big grin

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cu fostele prietene care am fost odata ce m-am despartit nici nu le-am mai vazut pentru ca nu vroiam. Dar baietii se uita pentru ca inca o plac sau se uita de dor ori plictiseala/la misto.

| sunetul a răspuns:

Eu ma uit in ochi orcui...
thinking

| MarrieMarie a răspuns:

Nimic.ori inseamna ca te iubeste inca

| rukimika a răspuns:

Te inteleg, eri si eu am iesit sa ma plimb cu fostul iubit nu de mult despartiti. Doamne ce tremuram cind se uita la mine. as vrea si eu sa aflu!

| rukimika a răspuns:

Aaaaaa, s este pe net info despre privirea in ochi, exemplu 3 secunde ce simte, 1 secunde ce simte si tot asa.Cauta o sa gasesti