| Biu_7672 a întrebat:

Buna TPU puppy dog eyes. Am si eu o intrebare. Am 14 ani jum si vreau sa stiu daca la anul ( 15 ) pot sa ma angajez undeva pe timp de vara. Credeti ca face cineva angajari in Bucuresti tinand cont de varsta mea? :-ss. Daca ati sti in ce domeniu si unde va rog sa imi spuneti. Multumesc

2 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Eu am cautat de am innebunit toata vara. Abia de la 16 mai gasesti cate un loc la Mc sau la pliante.Eu zic sa devi reprezentanta (avon, oriflame)... daca ai clienti, iese banu!

| OpenYourEyes a răspuns:

Din cate stiu eu se poate,adica in orasul meu se poate, nu stiu in Bucuresti daca se poate. Poti sa te duci sa intrebi pe la terase sau sa imparti pliante, ziare de la Kaufland sau alte supermarketuri.

Numai bine