| o0oSoRiiNaoo a întrebat:

Odata am fost foarte nervoasa pe o prietena si i-am dat unfriend pe facebook. Acum suntem din nou prietene si nu stiu cum sa fac sa fim din nou prietene pe facebook.big grin.Ma puteti ajuta. Dau Funda.:X

Răspuns Câştigător
| anonimanonima a răspuns:

Mda si eu am facut asta laughingsmug
Deci dai la : Setari de confidentialitate (sus acolo)
Dupa iti apar mai multe thinking
Si dai la:

Persoane şi aplicaţii blocate.
dupa la :

Administraţi persoanele şi aplicaţiile pe care le-aţi blocat.
Si apoi o sa-ti apara numele lor mai jos (cauti acolo.si o sa-ti dai seama)
Daca nu gasesti anunta-ma.da-mi un msg pe privat si iti explic mai bine.
big grin

2 răspunsuri:
| anonimanonima a răspuns:

Heyyylove struck
te-a ajutat raspunsul meu? puppy dog eyes straight facebatting eyelashes?

| o0oSoRiiNaoo explică:

Mersi mult anonimanonima. Miai fost de foarte mare ajutor. Chiar eram disperata.laughinglaughinglaughing