| Giulia97Anna a întrebat:

Ofer funda cui ma ajuta.Deci,cred ca ati auzit de "thigh gap",este acel spatiu dintre coapse,si ei bine il am si eu,de fapt il am de cand ma stiu "crying si as vrea sa stiu cum sa scap de el, sau sa-l remediez, orice.Am incercat sa ma ingras, dar nu pot crying organismul meu imi arde repede caloriile crying Oricum m-am saturat ca lumea sa rada de mine si sa ma faca "cracanata" crying.Va rog un sfat, ceva!

Răspuns Câştigător
| Maduux a răspuns:

Cel mai bun sfat este sa te accepti asa cum esti:3 simte-te bine in corpul tau si aia e. Lasa-i pe fraieri sa comenteze ca oricum mereu au de comentat. cel mai bun remediu 'self confidence'

| Giulia97Anna explică (pentru Maduux):

Mersi pentru raspuns, voi incerca sa fac asa.

3 răspunsuri:
| Ianasi_Viorel_1980 a răspuns:

Wow? Mie imi place asa ceva si tu vrei sa scapi happy

| Giulia97Anna explică (pentru Ianasi_Viorel_1980):

E de ceva timp intrebarea postata.Deci intre timp m-am mai ingrasat si nu se mai observa atat de tare.