| MihaelaSorina a întrebat:

Parintii mei mi-au spus ca de cand va incepe din nou scoala ma vor lasa o data pe saptamana pe net.Chiar nu vreau chestia asta, inainte ei ma lasau tot weekend-ul cateodata si in timpul saptamanii iar acum doar o data si in ziua aia o ora cu indulgenta 2 ore si nu sunt genul de fata care creeaza probleme sau iau note mici ba chiar am terminat anul scolar cu premiul 3 si la toate materile am incheiat cu 10 numa la mate si la fizica am incheiat cu 9.

1 răspuns:
| MrAlex a răspuns:

Ei vor sa inveti nu sa te preocupe altceva dar explica-le ca tu inveti iar dupa ce termini de invatat te recreezi putin la pcwinking