| mytzzy_8364 a întrebat:

Pe 12 iulie2011 fac un an de cand sunt cea mai buna prietena cu o fata si noi2 ne-am propus sa punem bani si sa dormim una la alta.Noi am vrut sa ne cumparam cate un cadou si eu nu am habar ce sa-i cumpar...(are 12 ani jumate), si as vrea daca puteti sa ma ajutati la cateva intrebari sau propuneri:

-ce sa-i cumpar cadou?

-ce filme sa vedem impreuna?

-ce sa facem de ziua noastra?

-noi doua aveam cateva melodii pe care le ascultam cand ne certam ce ziceti sa le ascultam si pastea?

-eu as vrea sa-i fac o felicitare in ceare sa zic ce frumos a fost in aces an cce ziceti?

-ce jocuri sa jukam seara?(nu vrem sa dormin deloc)

-noi vrem sa luam sampanie e bine sa luam?

Sper ca nu v-am plictisit si sper ca o sa ma ajutati(id meu:mytzzy.mytzzu-daca vreti ceva):*:*multumesc si dau funda la ce raspuns este ajutator:*

Răspuns Câştigător
| V1c70r a răspuns:

Pai. la cadou daca ai bani destui ii poti cumpara o rochie sau o basca in functie de preferinte, sa te duci la magazine de astea care personalizeaza si poti sai faci un ursulet personalizat.
Filme :puteti vedea filme horror dar nu e indicat, putei vedea filme desene de ex: Kung Fu Panda, Fratele Urs.Filme normale : Telecomanda Universala e bestial.
Ziua puteti merge in locuri in care nu ati mai fost sa mergeti la picnic daca stiti un loc frumos.Sa jucati jocuri in casa, sa vaplimbati prin parcsa mergeti la cumparaturi sa vajucati ceva iteresant.
Da puteti asculta ba chiar sa dansati pe ele...
E chiar foarte bine sai faci felicitarea aia si sa o umpli cu de toate ce va e in comun mai multwinking.
Sa luati sampanie dar nu de adulti... si cam atat sper ca vam ajutat big grin

2 răspunsuri:
| Bujîe a răspuns:

Eşti pă invers?

http://i.imgur.com/E5rBz.png

| Anutza_7145 a răspuns:

La cadou ai putea sa-i cumperi de ex. o rama photo cu voi doua,s-au o felicitare de -agata cu "Cel mai bun prieten "(sa stii ca se gasesc),faza ca nu vreti sa dormiti deloc pare misto si haide sa va dau si cateva jocuri: Mima,Adevar si provocare, Ochii albastri, Fantomita de ras(trebuie sa o faci sa rada) si cam atat cu jocurile.Filme: Povestea jucariilor3, daca va place puteti vedea Rapunzel, Kung fu Panda2 etc.In legatura cu sampania puteti lua daca va lasa parintii dar nu de adulti(de copii).In legatura cu acele melodii... daca sunt triste eu zic sa nu le ascultati, mai bine puneti ceva potrivit unei petrecerii de-astea.Si cam atat sper ca te-am ajutat.Imi dai funda?big grin