| Anabelle1203 a întrebat:

Cand distribui niste poze, cum fac sa nu vada o anumita persoana?(Facebook)

Răspuns Câştigător
| Bi3 a răspuns:

Daca dai la orice poza apare deasupra descrierii data cand aceasta poza a fost postata. Langa aceasta data apare un simbol. daca dai click pe acel simbol iti apar persoanele care pot vedea poza. Prietenii prietenilor, Prieteni, Doar eu, Personalizat. Daca vrei ca o singura persoana sau mai multe sa nu vada acea poza dai la personalizat, selectezi una dintre cele de mai sus ( prietenii prietenilor, prieteni ) iar dedesubt scrii numele prietenilor care nu vrei sa iti vada postarea. dai salveaza modificarile si ai terminat. sper sa ti fi fost de ajutor.