| vasi22 a întrebat:

Cand deschid Google Chrome nu mi se incarca nici o pagina nici setarile nici istoricul nimic il las 1 zi intreaga sa se incarce si tot degeaba. PLZ HELP ME NU VREU SA INSTALEZ ALT BROWSER! Funda pentru raspunsul care ma ajuta!

P.S. La internet explorer merge totul bine! Am inchis antivirusul si firewall-ul.

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou.5 min.

| σκμ a răspuns:

Salut! Trebuie reinstalat, n-ai cei face altceva! Acum o să zici că nu vrei sa instalezi alt browser dar tot Mozila Firefox e mai bun.

| Lamborghiniasx a răspuns:

Pune-l la cosul de reciclare, elimina-l, apoi reinstaleaza-l, funda?

| vasi22 explică:

L-am mai reinstalat de 3 ori degeaba nu mi se incarca nici o pagina nimic! Astemp raspunsuri in continuare