| Alexaacrs a întrebat:

pentru numele fb-ului am ales numele Anne, dar nu mai stiu ce sa adaug in afara de asta, raspunsul cu cele mai bune idei va primii fundita :* @ P.S: Ma cheama Alexandra Cristina
Anne-Christinne ----"nne" de la sfarsit + am adaugat eu un "A" :*

3 răspunsuri:
| crytical a răspuns:

Annexandra laughing

| ZuZiiii a răspuns:

Pai ai putea sa incerci: ''Criss, Crisa, Crissy, Crisu', Chris. chiar si Kiss tongue'' si de la Alexandra : " Alexa, Alex, Alexutza, Alexia, Alexuu, Alecsa, Alee Alexa, Ale''

| OnuOnulică a răspuns:

Alecsa, Alee Alexa