| kory12 a întrebat:

Peste 12 zile plec la mare si nu stiu ce sa-mi iau cu mine. Eu o sa stau 5 zile si nu stiu ce jocuri sa iau ce haine sau incaltaminte. Ma puteti ajuta?
Dau FUNDA FUNDA FUNDA

Răspuns Câştigător
| Biiancaaaa a răspuns:

Heii! Doar ce am venit de la mare deci uite cateva sfaturi:
-Lotiune de plaja, uleiuri etc
-Costum de baie
-Tricouri, pantaloni scurti, fuste, rochite, depinde de stilul tau. Eu ti-as recomanda sa iti iei si un hanorac sau ceva de genul asta si una sau doua perechi de pantaloni lungi deoarece vremea este schimbatoare
-Palarie/sapca/orice altceva cu care sa-ti acoperi capul cat timp stai in soare pentru ca este foarte cald si risti sa faci insolatie(proprie experienta... laughing )
-Sandale, papuci de plaja(unii de care esti sigura ca nu se strica usor), opincute etc. Daca nu esti prea feminina poti opta pentru niste tenesi subtiri.
Sper ca te-am ajutat si distractie placuta! >big grin

2 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Pai e vara nu happy?
- Tricouri, maieuri, pantaloni scurti, rochite.
- Costum de baie, lotiuni de bronzat.

| Seducatorul a răspuns:

Pai iti zic ce sa-ti iei ca sunt din Constanta si stiu!
-Haine de vara(tricouri, bermude, de-astea)
-Costum de baie daca esti fata! Lotiune de plaja, chestii trestii, etc.