| Anda_7636 a întrebat:

Peste câteva zile este ziua mea de naştere. Îmi puteti spune şi mie ce aş putea să fac împreună cu prietenii mei? FUNDIŢĂ!

Răspuns Câştigător
| Aliosha a răspuns:

La mulţi ani!
Păi aţi putea să mergeţi în oraş, într-un club sau ceva de genu, poţi da o mică petrecere la tine acasă si sa inviţi doar prietenii apropiaţi. Dacă ai prieteni buni care ţin la tine nu prea contează, e de ajuns să petreceţi împreună!

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

De ce nu iesiti la o pizza, sau sa urcati la munte, sau sa ii aduci acasa la tine si sa va distrati de minune.