| noname_6084 a întrebat:

Ziua de nastere a prietenului meu este peste 3 zile, suntem de aproape jumatate de an impreuna. spune-ti-mi va rog ce cadou de neuitat i-as putea face?

2 răspunsuri:
| theionika a răspuns:

O cina romantica

| matragunaotravita a răspuns:

Si eu am o relatie de doi ani dar tot timpul am reusit sa il impresionez pe prietenul meu cu cadourile. ultima oara i-am cumparat o verigheta de argint care se potriveste perfect unui baiat.e ceva simbolic si ii va aminti tot timpul de tine pentru ca verigheta nu se poate rupe sau distruge.numa daca o da el intentionat jos.