| PicoloGEO a întrebat:

peste o saptamana va fi Balul Balurilor la mine in oras si as vrea niste sfaturi in legatura cu ce sa ma imbrac, care ar fi cea mai ok vestimentatie dupa parerea voastra? tinand cont ca la after party va fi si un concert hip-hop. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnaRadu a răspuns:

Cam da. laughing Oups. Atunci te poti imbraca cu o pereche de blugi o camasa si un sacou. Nu iti pune cravata sau papion sau alte chestii. Iti poti pune la mana un ceas simplu dar dragut. Poti sa vezi cu ce se potriveste aceasta tinuta, nu cred ca ai chef sa poti pantofi ca la nunta in acel moment daca ar fi un concert hip-hop. Poti sa iti iei niste tenesi draguti, daca stii sa asortezi toate astea iti iese o tinuta tare. :3

2 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Hei. Iti poti lua o rochita draguta peste genunchi, cu parul liber sau intr-o coada de cal cu o geaca de piele cu sau fara tocuri, depinde cum vrei tu. Cred ca ar fi draguta tinuta asta. In letura cu machiajul, sa nu exagerezi.

| PicoloGEO explică (pentru AnaRadu):

Cred ca trebuia sa mentionez ca is baiat...

| AnaRadu a răspuns (pentru PicoloGEO):

Cam da. laughing Oups. Atunci te poti imbraca cu o pereche de blugi o camasa si un sacou. Nu iti pune cravata sau papion sau alte chestii. Iti poti pune la mana un ceas simplu dar dragut. Poti sa vezi cu ce se potriveste aceasta tinuta, nu cred ca ai chef sa poti pantofi ca la nunta in acel moment daca ar fi un concert hip-hop. Poti sa iti iei niste tenesi draguti, daca stii sa asortezi toate astea iti iese o tinuta tare. :3