| loveyouidiot a întrebat:

Peste o saptamana va fi ziua de nastere a baiatului pe care il plac...implineste 14 ani. Si cum mie imi place foarte mult sa scriu, sa compun, m-am gandit sa-i fac un cadou mai special. Sa fac o scrisoare...doar ca nu stiu ce i-as putea scrie in acea scrisoare, nu vreau sa fie nimic prea exagerat, dar nici lipsit de sens.Si mi-ar placea sa ma invart in jurul cifrei 14. Voi ce ati scrie in locul meu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

14 intmaplari ciudate si o minune m-au adus.....nu stiu poate poate nu stiu.
Sti cantecul happy inventeaza ceva, fi originala, probabil vrei sa scapi mai ieftin cu scrisoarea zgarcito.