| anonim_4396 a întrebat:

Peste o saptamana va fi ziua de nastere a baiatului pe care il plac...implineste 14 ani. Si cum mie imi place foarte mult sa scriu, sa compun, m-am gandit sa-i fac un cadou mai special. Sa fac o scrisoare...doar ca nu stiu ce i-as putea scrie in acea scrisoare, nu vreau sa fie nimic prea exagerat, dar nici lipsit de sens.Si mi-ar placea sa ma invart in jurul cifrei 14. Voi ce ati scrie in locul meu?

3 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Pe buneee?!?!?!? Chiar asaaaa?laughing))

| loveyouidiot a răspuns (pentru eu4you):

Heeei! Nu mai profita de faptul ca ma cunosti....am pus intrebarea inainte sa scriu scrisoarea...

| OchiiCaprui a răspuns:

Pai nu prea sunt eu cine stie ce gentalmen,,, dar iti dau o idee totusi ( o poezie)

De ziua ta norocul ţi-l descântec
De ziua ta eu îţi doresc senin
De ziua ta - viaţa fie-ţi cântec
Iubitul meu din Pontul Euxin.
De ziua ta - garoafe prin cuvinte
De ziua ta - un fericit cămin
De ziua ta ţi le doresc fierbinte
Iubita mea din Pontul Euxin.
De ziua ta tu eşti aici, în mine
Cu fâlfâiri rotunde şi fluide
Iubirea mea subjugă, nu ucide...
Pereche de pe maluri Euxine.