| LOwee02 a întrebat:

happy Voi ce cadou i-ati face unei rude care isi serbeaza majoratul? As vrea sa fie ceva simbolic si practic in acelasi timp. Ofer si FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! *Daca e fata: o bratara/o pereche de cercei din aur/argint, un ceas de mana finut si elegant, parfumul ei preferat, o rochie.o bluza in stilul vestimentar pe care il adopta siintr-o culoare care ii place, o trusa completa de machiaj, o colectie de CD-uri cu muzica preferata, o carte buna din genul pe care il citeste(daca e pasionata de lectura), o iconita imbracata in argint sau pictata manual cu Maica Domnului sau cu sfantul/sfanta al carui nume il poarat(daca e credincioasa), o cutie de bomboane fine de ciocolata,. un tort pe care sa scrie "La multi ani, X!", o sticla de sampanie, o felicitare etc
*daca e baiat: o colectie de CD-uri cu muzica preferata,. o carte interesanta dintr-un domeniu care il paisoneaza, o iconita imbracata in argint sau pictata manual cu sfantul al carui nume il poarta sau cu Maica Domnului(daca e credincios), un DVD cu un joc video nou aparut(daca il pasioneaza), un tricou/pulover, un set elegant de camasa/cravata in nuanta lui preferata, un ceas de mana, o bratara din argint, parfumul lui preferat(daca foloseste), o sticla de sampanie/whiski/coniac, un tort delicos [pe care sa scrie: "La multi ani, X!", o felicitare etc
La multi ani rudei tale si petrecere placuta tuturor!

3 răspunsuri:
| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Un ceas cu cuc. De cate ori va canta cucul, se va gandi la tine.

| Corynutzaa a răspuns:

Pai nu stiu, prima data i-as lua un cadou asa pentru o gluma, ochelari cu treburi in loc de nas, ceva de genu si sa fie adevarat un ceas de mana sunt foarte cumparate big grin

| anna569 a răspuns:

O bratara din arginthappy eu asa am facut