| anonim_4396 a întrebat:

Poate o profesoara de la mine din scoala, care nu imi preda ore, sa imi propuna media notei la purtare scazuta pana la 4, daca am batut pe la sfarsitul orei in usa de la clasa ei si apoi am fugit( nu stiu ce m-a apucat, de obicei nu fac lucruri de genul ). A spus ca maine sa ma prezint la directiune si imi va propune media notei de la purtare scazuta. (Funda)

Răspuns Câştigător
| Lace a răspuns:

Sigur că se poate.Dar nu prea cred că se poate scade în halul acesta pentru un simplu bătut la uşă. Pentru început îţi poţi cere scuze şi pe viitor să nu mai faci asemenea lucruri pentru că pot fi sancţionate grav.Se poate să nu fie vreun profesor aşa de drastic şi să se gândească că şi acesta a fost elev.
Baftă!

1 răspuns:
| Gesara a răspuns:

Nu cred