| dip4dip a întrebat:

Help me, sunt foarte agitata..in clasa a-6-a,dintr-o copilarie mi-a fost scazuta nota la purtare la 7 pe un semestru(parca as fi omorat pe cineva,asa de urat suna,si nu am facut altceva decat sa sar pe geam,la sfarsitul orelor impreuna cu niste colegi-si clasa o aveam la parter-dar profesoara care a cerut scaderea notei la purtare e cam batrana si nu cred ca mai gandeste logic...) si pe an am media 8, 50..acum sunt in clasa a-8-a si as vrea sa intru la liceul pedagogic sau la Unirea(din Brasov). pentru ca medie am..imi va afecta media la purtare admiterea la aceste licee?
P.S-as vrea raspunsuri serioase...sunt foarte agitata si nu vreau raspunsuri care sa ma deruteze...
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Cristina15 a răspuns:

O sa te afecteze..nu foarte mult dar conteza deoarece o sa te creada o eleva ''dezastru'' pentru ca ai avut media scazuta la purtare.Dar in mare parte o sa fie totul bine! SUCCES FUNDA :*