| No1Limit1 a întrebat:

Imi raspundeti si mie la o intrebare? Cam cate cereri de prietenie poti trimite pe facebook pe zi?

1 răspuns:
| SteveAx a răspuns:

Salut! Asta depinde de la persoana la persoana, poti fi blocat daca trimiti 5 cereri in mai putin de 2 minute, dar nu poti pati nimic daca trimiti 50 de cereri dar la intervale de timp diferite. In medie pentru a nu risca sa fii blocat trimite pana in 25 de cereri, dar ai grija sa nu fie la acelasi interval. Poti astepta cate 10-15 minute minim pentru fiecare. Daca nu, trimite mai putine si la intervale mai apropiate. Succes!