| horysk8 a întrebat:

Buna TPU poate va pricepeti uni dintre voi la calculatoare sa imi dati idul vostru de mess ca sa ma ajutati cu cv sa vedeti ce placa video am si ce driver pentru ea imi trebuie big grin dar nu imi spuneti aicia pe TPU cum aflu placa video sau din astea imi lasati aicia idul vostru si daca stiti sa imi faceti cum am spus aveti fundabig grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Everest, Sandra, Aida sunt printre cele mai bune softuri de informatii despre sistem

| horysk8 explică (pentru anonim_4396):

Astea se descarca de pe net?
sau sunt direct pe net si nu mai trebuie sa le descarci plzz spune-mi

| anonim_4396 a răspuns (pentru horysk8):

Se descarca dupa net.bafta