| Zennooonn a întrebat:

Poti sa castigi bani de la varsta de 13 ani? Prietena mea vrea sa mearga intr-o tabara de iarna iar parintii i-au dat aproape toata suma dar pentru ca a cheltuit cam mult in ultima perioda au pus-o pe ea sa stranga bani! Cum poate sa faca bani rapid?

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Da poate. Intr-o locatie am vazut tineri, care vindeau diverse lucruri facute manual. De exemplu. Avea un chiveci pentru flori, iar exteriorul era imbracat in scoici de diferite marimi si culori. Rama de tablou, ornat cu diferite margeluse. Deci. Din punctul meu de vedere, numai din arta sau imaginatie pentru a construi ceva se poate castiga cinstit un ban. Vrea sa-ti spun ca tinerii castigau nu bine, foarte bine. Pa!

| RebecaBaa a răspuns:

Nu cred ca poti face bani de la 13 ani, nici macar nu are buletin, pentru a se angaja sezonier thinking nu stiu ce sa spun...