| Ramona1001 a întrebat:

Buna TPU povestea mea:Ma jucam eu pe netlaughing Cs, din plictiseala..Ma amuz cu ceilalți jucători alea alea si am inceput sa vb cu un băiat Chuckylaughing Porecla luibig grin si am ajuns singurul care i.am dat id de mess. Vorbeam noi asa cam un an încontinuu pana i.am dat si facebook după un an l.am ținut asa.
Ne.am dat si web ..L.am cunoscut pe fratele lui varul lui.
Faza e ca el sta departe eu in Bucuresti el prin Ardeal.Are 18 ani eu 14.Stiu ca o sa ziceți ca sunt prea mica si astea. Ne.am pus noi in gluma intr.o relație pe 14 iuliehappy Faza e ca am inceput sa ne cam îndrăgostit usor usor sa vb încontinuu sa avem incredere ne.am dat parorele daca era sa intru la el sa vb cu cineva daca vroiam chestii pt cs. Ne.am dat telefonul.As vrea sa vina la mine..In fiecare seara plâng stau pana la 2-3 sima trezesc la 6 pt scoala...Maine ma trezesc la 4.30 ca am ssimulări si tot nu pot dormi.La inceput am crezut ca glumește ca ma iubeste pana l.am testat..
Am încercat sa nu mai vb amândoi o perioadă si nu a mers.
Stăteam si ne uităm la telefon cine da mmesaj primul.Fix in seara and am cedat amândoi ne visasem si amândoi am scris in acelasi timp ca nu mai rezistăm. Poate doar o coincidenta
Faza e ca e cam imposibil sa vina aici.Adicăsi nu e ca si acum as fi de vârstă lui si as putea sa îmi iau o locuinta si astea.El nu putea veni de nebun aici intr.o zona pe care nu o cunoaste.
Ce idei aveti? Eu ma gândisem la o solutie trebuie sa ii spun si lui asta încă nu am apucat sa vb cu el sa astepte pana mai cresc si când e sa locuiesc singura sa vina la mine.
Nustiu chiar nu mai stiu ce sa fac. Vreo idee?

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mna regret puisor sa iti spun doar va leaga doar cablu de la net.Asta ti-o spune cineva care a patit-o de 2 ori pe internet.De 2 ori, nu o data, de 2 ori era vorba si chestia e ca nu sunt copil de 14 ani, am patit-o pe la 18 19 ani.De atunci, poate sa fie cu miere.Numai ma lipesc, si eu gasesc tipe superbe, cu capu pe umeri pe internet.Insa pastram doar o legatura de prietenie.Nimci mai mult, pentru ca eu sunt constient de anumite lucruri, tipu are 18 ani, poate vrea sa te dezbrace la web doar. Poate urmareste ceva. Poate ala e idd lui fals.Esti inca mica, esti credula, te invarte cum vrea el.Nu mai crede chiar orice, poate face misto de tine fara sa stii, stai tu linistita, ca am fumat multi ca el happy cat traiesti inveti :^^

| corbulalbrosu a răspuns:

Singura speranta posibil de infaptuit ar fi sa devina student la o facultate din Bucuresti si astfel sa va vedeti visele voastre devenite realitate. Iubiti-va in continuare. Speranta niciodata nu moare.Incerc sa inteleg cat iti este de greu draga mea. Iubirile mari se realizeaza prin sacrificii si mai mari.

| LoveSleep a răspuns:

Va chinuiti, trageti de voi si rupeti orice legatura ati avea. Cu cat va veti apropia mai tare, cu atat va fi mai dureroasa despartirea.
Si nu, n-o sa mearga o relatie intre voi.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Păi tu in Ardeal nu ai cum sa mergi. El ar putea sa vină aici, in București, la o facultate.

| Neuronul a răspuns:

Ar putea el să vină la tine să te vadă măcar o zi şi să va cunoaşteţi mai bine, pentru început.

| ConstantinEdi a răspuns:

Asteapta pana faci 18 sry
P.s:Relatile la distanta nu prea tin draga