| MacBarbie a întrebat:

:* Prietena mea este complexata de felul cum arata, ma refer la corp. S-a cam ingrasat de ceva timp si nu stie ce sa mai faca sa scape de cateva kilograme. Vreo idee? [ nu gen sa alerge sau sa faca sala. vreo cura pe care ati folosito sau altceva :* ]. I-ati fi de mare ajutor :* dau funditabatting eyelashes:*

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Sa mearga pe bicicleta daca stie, sa alerge, sa faca aerobica (dar in fiecare zi) si sa evite sa manance seara