| bella7 a întrebat:

Buna TPU.prietenul meu vrea sa merg la el acasa eu am 15 ani si el are 18, e cam 6 ore distanta, dorm la el nu e nici o problema doar ca mi-e frica nu cred ca il duce minte la prosti pentru ca stimpt ca e diferit fata de ceilalti, pe deoparte am incredere in el pedeoparte nu.nu stiu ce sa fac voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Mai.Ca sa nu se simta nici el jignit ca nu ai incredere suta la suta in el.Mai asteapta si tu putin. Spune-i ca inca nu esti pregatita sa faci pasul asta.Si asa poate mai prinzi ceva incredere in el. Incearca sa ii arati ca tu nu te gandesti la " prostii".Si chiar ar fi dragut sa dormi la el doar asa imbratisati si sa va sarutati si chiar fain tot timpul mi-am dorit asta.dar pacat ca nu se va intampla curand.Si daca te iubeste nu are cum sa iti faca niciun rau iti zic eu. Doar ca vezi tu esti in dubii acu asa ca mai asteapta un pic

| Paradise a răspuns:

Eu cred ca daca te iubeste nu ti'ar face vreun rau, te'ar astepta pana ai fii tu pregatita... Acum depinde si cata incredere ai tu in el, noi nu il cunostem. Tu il cunosti cel mai bine.

| Prigatdevisine a răspuns:

Pai thinking vorbeste cu el...incearca sa bati niste apropouri referitor la " prostii" laughing si vezi ce parere are. oricum nu cred ca e atat de "indraznet" incat sa te oblige sa faci lucruri care nu vrei.intelegi tu :*

| Byaaa a răspuns:

Pff...fata mea toti baietii sunt la fel; nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun dar imi pare rau sa te dezamagesc dar cum sa nu se gandesca baiatu` asta cat timp vei sta la el la SEX? la 18 ani cat are el crezi ca veti sta sa va uitati la desene animate? sau sa va jucati monopoli?rolling on the floor lasand gluma la o parte, daca te vei duce la el cred ca va incerca sa o faceti, depinde si de baiat acum nu cred ca te va forta daca tu nu vrei dar na` nu se stie niciodata; fii optimista! app tu esti virigna?happy

| skary a răspuns:

NU mai stai linistita vrea doar sa dormiti imbratisati si sa povesiti normal ca vrea sex ca doar nu e atat de panpalau sa ``dormiti`` impreuna sau poate e cine stie?